İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tipobet Özel Slot Oyunları

Tipobet üyelerine özel slot oyunları bulunmaktadır. Bu oyunlar sadece Tipobet365 üyelerine özeldir. Farklı slot sitelerinde bulunmamaktadır. Oyun sağlayıcı şirketleri ve Tipobet365 iş birliği ile geliştirilen özel oyunlardır. 

Tipobet özel slot oyunları

Tipobet Bonanza

Sweet bonanza slot oyunun Tipobet365 simgeleri ile çıkarılan özel oyunudur. Şeker sembollerinde Tipobet365 simgesi bulunmaktadır. Tek fark şeker üzerinden bulunan semboller. Diğer tüm özellikleri aynıdır. Tipobet bonanza, Pragmatic Play sağlayıcı ile beraber çıkarına özel Sweet Bonanza slot oyunudur.

Tipobet Wıld Cash

Tipobet’te özel bir diğer slot oyunudur. 999x olarak da bilinmektedir. Satın alma özelliği de bulunan slot oyunu sevilen oyunlar arasında yerini almıştır. 

Farm yaparak bonus özelliği kazanabileceğiniz slot oyununda 80x ödeme yaparak bonus alabilirsiniz. Bonus özelliğinde 3 makaralı tek bir spin bulunmaktadır. Tüm makaralara 0-9 arası sayılar gelmektedir. maksimum ödemesi 999x’dir. Yüksek ödemeler alabileceğiniz sevilen slot oyunların başında gelmektedir. 

20 Golden Coıns Tipobet365

EGT sağlayıcı tarafından geliştirilen özel bir slot oyunudur. EGT slot oyunları arasından en sevilen oyunların başında gelmektedir. Satın alma özelliği yoktur. Farm yaparak yüksek coinlerle beraber collector sembollü yakalamak gerekmektedir. 

Sizlerde Tipobet365 üyelerine özel slot oyunlarında şansınızı deneyerek güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Ayrıca Tipobet özel slot oyunları aynı zamanda özel bonuslar sunulmaktadır. Diğer oyunlara göre daha yüksek yatırım bonusu ve kayıp bonusu alabilirsiniz. 

Sizlerde hala Tipobet üyesi değilseniz hemen hesabınızı oluşturun ve yatırım yapmadan 100 TL deneme bonusu alarak slot oyunlarında şansınızı deneyebilirsiniz.